Vai SPA atpūta būs pieejama šogad?

Tagad ir savādi laiki, jo pastāv daudz ierobežojumu. Turklāt nav nemaz tik viegli paredzēt, ko sola nākotne un kurā brīdī ierobežojumi kļūs mazāki vai atkal pastiprināsies. Mans jautājums ir par SPA atpūtu.

Šajā rakstā nedaudz spekulēju par to, vai SPA atpūta būs pieejama tuvākajā laikā.

SPA – ceļošanas alternatīva?

Man personīgi ir tā – jo vairāk kaut ko aizliedz, jo vairāk gribās to izdarīt. Protams, ne jau tādā līmeni, lai tagad lauztu visus noteikumus un censtos kaut kur aizceļot. Bet ceļot man gribās ļoti. Tad nu mēģinu atrast kādus veidus, kā šo ceļojuma sajūtu sev sniegt.

Viens veids, kā to varētu darīt, ir ar SPA atpūtu. Tad jau nemaz nevajadzētu pamest valsti, jo SPA ceļojums visai labs varētu izvērsties arī uz kādu no Latvijas pilsētām. Skaidrs, ka gribētos aizbraukt kaut kur tālāk no Rīgas. Tāpēc priecājos par rakstu SPA atpūta Latvijas reģionos.

Sapratu, ka mums tepat Latvijā ir tik daudz dažādi varianti – Cēsīs, Jēkabpilī, Jūrmalā, Jelgavā utt. Kur gribi, tur tik brauc un atradīsi SPA!

spa atpūta diviem

SPA atpūta Jūrmalā

Kaut kad šo jautājumu vispār jau pētīju, taču nolēmu par labu SPA atpūtai Jūrmalā. Par to kā labu dāvanas ideju ieminējos rakstā Hotel Jūrmala Spa apmeklējums ir burvīga dāvana. Tad nu ir pienācis laiks palutināt ar SPA sevi pašu, ne tikai citus.

Jūrmala ir lieliska pilsēta uz kuru doties atpūtā. It īpaši tagad, kad jau sāk palikt siltāks laiks un saule lutina ar gaišām dienām. Jūrmala ir pietiekami tuvu Rīgai, lai ceļa nebūtu jāpavada stundām ilgi. Savukārt tā ir arī pietiekami tālu no Rīgas centra burzmas, lai varētu nodoties kūrortpilsētas priekiem.

Īpaši, ja tiek braukts uz SPA. Jūrmalas SPA ir ne tikai forši atpūtas piedāvājumi, bet arī fantastiski skati. Ja es dodos kaut kur atpūsties un palikt pa nakti viesnīcā (kā jau ceļojumā pienākas), tad pārliecinos par to, ka pa logu vērsies lielisks skats. Jūrmalā šī nav problēma!

Ar nepacietību gaidu iespēju doties tālā ceļojumā un atklāt jaunas vietas! Bet tikmēr apceļošu Latvijas SPA un noteikti atklāšu ko jaunu un patīkamu arī šeit!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s