Dāvanu idejas vīrietim

Dāvanu dāvināšana pārsvarā ir mūsu pašu izveidota tradīcija. Gan uz Ziemassvētkiem, gan individuālajiem svētkiem, gan arī zīmīgiem dzīves notikumiem pieņemts apsveikt ar kādu dāvanu. Saņemt dāvanas neapšaubāmi ir patīkami, taču svarīgi šo dāvināšanas procesu padarīt patīkamu arī dāvinātājam. Dāvanas iegādē ir jāiegulda jaukas domas, laba vēlējumi un pozitīva enerģija.

Reizēm grūti saglabāt pozitīvu garastāvokli, ja nezini, ko lai uzdāvina. Svētki ar katru dienu tuvojas, taču esi iestrēdzis un tev nav ne mazākās nojausmas, ko lai dāvina. Lai arī stereotipos cenšamies neieslīgt, tomēr bieži vien tieši vīriešiem atrast piemērotu dāvanu ir visgrūtāk. Īpaši jau tad, ja vīrietis nav prasīgs un piekodina, lai viņam vai nu neko nedāvina vai arī viņš būšot priecīgs par jebkādu uzmanības apliecinājumu.

Ir tik Daudz dāvanas vīrietim, kas spētu viņu iepriecināt. Jāmāk tikai atrast. Šajā rakstā apkopotas dāvanu idejas vīrietim – gan praktiskam, gan aktīvam, gan piedzīvojumu kāram.

Dāvanas aktīvam vīrietim

Baseins (1)

Vīrietim, kuram patīk aktīva ikdiena un veselīgs dzīvesveids, lieliska ideja būs viņam uzdāvināt kaut ko tieši šajā lauciņā. Iespējams, vīrietim ir kāds hobijs vai sportiska aktivitāte, ko viņš labprāt dara. Tādā gadījumā vērts viņam uzdāvināt iespēju ar šo aktivitāti nodarboties vairāk – biļeti uz skriešanas maratonu, apmācību klinšu rāpšanās vai ko citu. Šī dāvana var būt arī kas izaicinošs un vēl nepieredzēts. Dāvana vīrieša hobijam ir lieliska izvēle jebkurā gadījumā.

Sporta zāles apmeklējums būs lieliska dāvana vīrietim, kurš apmeklē sporta zāli. Tas tomēr nav lēti, tāpēc viņš novērtēs šo žestu no tavas puses. Taču sporta zāles apmeklējumu var uzdāvināt arī tiem, kas vēl nav saņēmušies sportot, taču nemitīgi grasās to darīt. Lai šī dāvana ir kā iedvesmas avots!

Baseina abonements arī ir lielisks veids, kā apvienot treniņu ar atpūtu. Peldēšana ir labs sporta veids, kas palīdz stiprināt vairākas ķermeņa grupas vienlaikus. Tā kā mums nav piemēroti laika apstākļi peldēm dabā vairāk par pāris mēnešiem gadā, tad aukstos rudens un ziemas mēnešus iespējams pavadīt peldoties baseinā. Šī ir piemērota dāvana ikvienam vīrietim, kurš izbauda laika pavadīšanu ūdenī.

Ikvienam aktīvam cilvēkam jāzina, cik svarīgi ir ikdienas un it īpaši treniņu laikā regulāri padzerties ūdeni. Tāpēc laba dāvana, kas atgādinās to izdarīt, ir ilgtspējīga ūdens pudele no interneta veikala Ūdens Pudele. To varēs ņemt līdzi gan savos piedzīvojumos, gan uz darbu, gan treniņiem. Vairāk vari izlasīt rakstā Ūdens pudele kā oriģināla dāvana.

Praktiskas dāvanas mājai

TV atpūta

Mājas ir vieta, kur izstaro drošību, mieru un komfortu. Tai jābūt kā atpūtas stūrītim, kurā katrs varam ielīst un uz brīdi atslēgties no ikdienas raizēm un satraukumiem. Kādam mājas atpūta var saistīties ar ieiešanu siltā burbuļvannā, kādam citam atkal gulšņāšana uz dīvāna pie televizora svētdienas vakarā. Skaidrs viens – praktiska dāvana mājoklim ir jauka un piemērota dāvana vienmēr.

Atnākot mājās no darba daudziem cilvēkiem kā ikdienas rituāla darbība ir ieslēgt televizoru. Vai tas skan fonā gatavojot vakariņas vai arī visa ģimene kopīgi apsēžas noskatīties ikvakara seriāla sēriju, skaidrs ir viens. Daudzu cilvēku ikdienas atpūta noteikti iekļauj atpūtu. Lieliska dāvana vīrietim, kuram patīk skatīties TV, varētu būt jauns un moderns plakanais Samsung televizors ar brīnišķīgu izšķirtspēju.

Savukārt PS4 jeb PlayStation 4 spēļu konsole būs superīga dāvana vīrietim, kuram patīk spēlēt videospēles. Nenoliedzami spēles ir veids, kā atslēgties no realitātes un uz brīdi izbaudīt pavisam citu pasauli un iejusties kāda varoņa tēlā.

Taču, ja vīrietim jau ir spēļu konsole PS4, iespējams lieliska dāvana ir viņu palutināt ar kādu videospēli. Ja pārzini vīrieša mīļākās spēles un noteikti zini, kura spēle ir viņa kolekcijā, tad arī zināsi, kādu spēli izvēlēties un viņam uzdāvināt. Lieliska izvēle ir FIFA, Uncharted 4, Shadow of Mordor, Horizon Zero Dawn u.c. Playstation spēles.

Sporta pulkstenis ikdienai

Sporta pulkstens

Veselīga un aktīva dzīvesveida ievērošana no nulles ne vienmēr ir tik vienkārša. Apņemties ikdienā sākt kustēties vairāk, nodarboties ar sportu un ievērot veselīgu miega režīmu ir apsveicami, taču tikai tad, ja tas viss arī tiek ievērots. Arī izciliem sportistiem un atlētiem ir palīgi un dažādi gadžeti, kas pārliecinās par viņu treniņu kvalitāti un veselību ikdienā. Viens no šādiem rīkiem ir sporta pulkstenis.

Sporta pulksteņi fitnesam kalpo par noderīgu ierīci, kas veic daudzas aktivitāšu uzraudzīšanas funkcijas – soļu skaitīšanu, aktivitātes līmeni dienas laikā, treniņu intensitāti, nosaka fizisko sagatavotību. Tāpat šādi pulksteņi veic arī veselības uzraudzīšanas funkcijas – miega kvalitātes fiksēšana, stresa līmeņa noteikšana, sirds sitienu un ritma biežums.

Sadaļā Garmin pulksteņi spēsi atrast lielisku sporta pulksteni vīrietim. Garmin pulksteņiem ir GPS funkcija, kas palīdz sekot līdzi savām aktivitātēm kartē, plānot savu treniņu maršrutus. Pulkstenis fiksē elpošanu, ir ūdensizturīgs, rāda vingrojumu animācijas un atļauj ielādēt līdz pat 500 dziesmām vai podkāstiem.

Šī ir Praktiska dāvana vīrietim, kas rūpējas par savu ķermeni un veselību.

Elpu aizraujošs lidojums ar gaisa balonu

Lidojums

Ja apdāvināmais vīrietis izbauda neaizmirstamus piedzīvojumus un ir gatavs saņemt vienreizēju pieredzi, tad īstā dāvana viņam ir Lidojums ar gaisa balonu. Tā ir lieta, kas ir jāpiedzīvo katram vismaz reizi dzīvē. Iegūtās sajūtas noteikti ilgi paliks atmiņā, turklāt lidojuma laikā uzņemtās bildes atgādinās par šo priekpilno notikumu.

Lidojumi ar gaisa balonu norisinās Jelgavā, Cēsīs, Siguldā un Tukumā. Šo dāvanu iespējams izbaudīt visa gada garumā. Īpaši skaisti skati ir rudens sezonā, kad skatam paveras zelta rudens, izkrāsoti lauki un pļavas. Skaistums ir garantēts jebkurā sezonā.

Par atsauksmēm vairāk lasi blogā Atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Tā kā šis piedzīvojums ir visai dārgs, šī varētu būt Oriģināla dāvana vīrietim kādā zīmīgā dzīves notikumā, piemēram, apaļā jubilejā, pārim kāzu gadadienā utt. Turklāt šo dāvanu iespējams pasniegt no vairākiem cilvēkiem vienlaikus – no ģimenes, draugiem vai pat kolēģiem.

Praktiskas un noderīgas dāvanas vīrietim

GoPro kamera

Gadījumos, kad nav īsti skaidrs, ko dāvināt vīrietim, noder praktiskas dāvanas. Tad ir skaidrs, ka tās noteikti tiks izmantotas un būs noderīgas vai nu ikdienā, vai kādam hobijam. Uzdāvinot praktisku dāvanu, tu vīrieti iepriecināsi un viņam izpalīdzēsi vienlaikus. Tāpēc šāda veida dāvana noteikti ir veiksmīga izvēle. Lasi interneta veikala 707.lv rakstā par to, kas ir Lieliska dāvana vīrietim.

Tumbiņas telefonam jeb bezvadu skaļruņi ir noderīga dāvana, ko iespējams izmantot gan mājās, gan jebkur citur. Bieži vien ciemos pie draugiem, esot pie jūras vai dārza ballītē mēdzam ieslēgt mūziku. Agrāk to darījām pavisam vienkārši no telefona, taču tagad ir pārnēsājamās tumbiņas telefonam, kas sniedz kvalitatīvu mūzikas skanējumu jebkurā vietā.

GoPro kameras ir vēl viena lieliska ierīce, par ko vīrietis neizsakāmi priecātos. Tā ir sporta kamera, kas ir paredzēta ātru kustību fiksēšanai. Tāpēc tā būs lielisks sabiedrotais vīrieša ceļojumos un piedzīvojumos, sportiskās spēlēs un aktivitātēs.

Katram autovadītājam vairākas reizes gadā ir jānomaina auto riepas, lai nodrošinātu veiksmīgu un drošu braukšanu. Latvijas laika apstākļi mēdz būt maldinoši, kas ir viens no iemesliem, kāpēc dažreiz atliekam riepu mainīšanas procesu līdz pēdējam brīdim. Tas tomēr ir piņķerīgs darbs, kuru tu vari atvieglot un iegādāties Ziemas riepas vīrietim. Viņš noteikti šo rīcību novērtēs.

Interesanta un vienlīdz noderīga dāvana vīrietim, kam patīk atpūsties dabā un siltajā sezonā uzgrillēt šašliku, varētu būt arī gaļas piegāde. Piedāvājumā iespējams izvēlēties gan svaigu gaļu, gan desiņas un cīsiņus, šašlikus, kā arī žāvējumus un vēl citus produktus.

Vēl viena noderīgas dāvanas ideja ir apģērbs. Arī vīrieši novērtē apģērbu, īpaši, ja tas ir paredzēts sportam, tas ir ūdens vai vēju necaurlaidīgs. Vīrieši tomēr novērtē praktiskumu. Īstenam armijas vīram lieliska dāvana būs Armijas apģērbs. Šis interneta veikals piedāvā milzu izvēli ar armijai piemērotu apģērbu –biezas bikses, siltas jakas, dažādas vestes, cepures un vēl daudzas citas preces.

Cerams, ka esam atvieglojuši tavu dāvanu iegādes procesu un, ka tagad zini, ko tieši uzdāvināt dzimšanas dienā, vārda dienā, Ziemassvētkos vai citos svētkos. Ja tomēr nē, tad ieskaties FromMe rakstā. Esam droši, ka tev noderēs šīs Dāvanu idejas vīrietim. Vēl laba lapa, kur pameklēt dāvanas ir idejadavanai.lv, kur ir atseviška kategorija Dāvana vīrietim.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s